Czy stół operacyjny musi kosztować tyle co kawalerka?

Stoły operacyjne potrafią słono kosztować. Nic dziwnego – elektryczna regulacja, dodatkowe akcesoria, pilot przewodowy, specjalistyczny materac, materiały wysokiej jakości… To wszystko niewątpliwie generuje koszty.

Ale mamy dla Was dobrą wiadomość. Cena dobrego stołu regulowanego elektrycznie nie musi być sześciocyfrową sumą.

Nasze stoły nie kosztują majątku, a mimo to nie tracą na jakości. Sprzedajemy dobre stoły regulowane elektrycznie w znacznie lepszej cenie niż konkurencja. Oto przykład.

Uniwersalny stół Egerton Comfort kosztuje tylko 35 000 zł i jest bardzo często wybierany przez naszych klientów. Świetnie sprawdza się podczas wykonywania zarówno prostych, jak i zaawansowanych zabiegów operacyjnych. Jest wygodny, w pełni regulowany elektrycznie, ma wbudowany akumulator.

Ten stół to przykład udanego połączenia wysokiej jakości materiałów i wykonania z atrakcyjną ceną.

O szczegółach stołu Egerton Comfort możecie przeczytać, klikając tutaj.

Ten uniwersalny stół operacyjny stworzono z myślą o prostych oraz zaawansowanych zabiegach operacyjnych. Stół dzięki pełnej regulacji elektrycznej, wbudowanemu akumulatorowi oraz wysokiej jakości użytych materiałów jest bezkonkurencyjnym produktem w tej klasie cenowej.

Nasi klienci chwalą sobie jego rozwiązania i bardzo często wybierają właśnie ten model, a nie możemy sobie wyobrazić lepszej rekomendacji niż zadowolenie osób, które go kupiły i korzystają na co dzień z jego możliwości.

Jedne z naszych realizacji dostawy stoły operacyjnego Egerton Comfort to NZOZ Szpital na Siemieradzkiego im. Rafała Czerniakowskiego, czy  Indywidualna Praktyka Lekarska Tomasz Wołoszko w Warszawie.

 

Nasza realizacja: NZOZ Szpital na Siemieradzkiego im Rafała Czerniakowskiego

 

 

     
     
do góry

Skontaktuj się z nami


Potrzebujesz ofertę na wyposażenie placówki?

Nie znalazłeś produktu?


Telefon kontaktowy:

+48 784 056 416

Email kontaktowy:

info@netmed.com.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl